Kiedy w końcu zrozumiałam, jak ważny dla sukcesu w życiu jest mój związek z życiowym partnerem wszystko w końcu zaczęło do siebie pasować”

Relacje i związki

Poznaj skuteczny sposób, żeby:

🔹 Zbudować wspaniały związek

🔹 Być doskonałym partnerem

🔹 Radzić sobie z kryzysami

🔹 Podejmować najlepsze decyzje

🔹 Poznać siebie i swoje potrzeby

🔹 Przyciągać wartościowe osoby

🔹 Spełniać marzenia

🔹 Otworzyć się na radość i miłość ❤️

❗ Czy wiesz, że …

👉 … wszelkie decyzje i wybory są domeną podświadomości, a jedynie ich racjonalizowanie należy do umysłu świadomego? Nawet 80-90% tego, co wybierasz i o czym decydujesz, jest całkowicie podświadome.

👉  Oczywiście dotyczy to też twoich związków i relacji z innymi. To twój podświadomy umysł dokonuje wyboru partnera, kierując się przesłankami i programami, z których zupełnie nie zdajesz sobie sprawy.

👉 Jeżeli właśnie tkwisz w toksycznym związku lub takim, który zupełnie nie daje Ci satysfakcji, to najprawdopodobniej jest tak z powodu programu zakodowanego w Twojej podświadomości.

 

Relacja
Partner

❗ Wybór partnera jest podświadomy

👉 Do swojego życia przyciągasz osoby i sytuacje, których nieświadomie szukasz nawiązując do zdarzeń z historii życia, szczególnie z okresu dzieciństwa.

👉 Spotykając kogoś, kto przyciąga uwagę, na pierwszy rzut oka możesz pomyśleć: „To ktoś fajny, atrakcyjny i wygląda, że ma dobrą pracę i dba o siebie”, ale są to tylko świadome, powierzchowne myśli. Znacznie głębiej, poniżej progu świadomości jest umysł podświadomy, który przechowuje obrazy, wspomnienia i uczucia, które są wywoływane, gdy spotykamy określone osoby czy sytuacje.

👉 Bardzo istotna w dorosłym życiu jest rola rodziców.

👉 Kiedy jesteś bardzo małym dzieckiem, całym Twoim światem jest mama. To ona Cię karmi, ona przewija, ona przytula, ona układa do snu. I robi to z pełnym oddaniem, z pełną bezwarunkową miłością. Bo mama kocha bezwarunkowo. Mama uczy Cię wtedy miłości, bo prawdziwa miłość jest właśnie bezwarunkowa. I tak jak ona wypełni to zadanie, tak w dorosłym życiu będziesz umieć kochać i tworzyć prawdziwe związki.

👉 Wynika z tego prosty wniosek co robić, kiedy nie radzisz sobie w związkach. Otóż odbuduj relację z mamą. Nawet kiedy ta relacja jest trudna, kiedy jej praktycznie nie ma, lub też nie masz już mamy. W każdej sytuacji da się to zrobić. Jak? To dłuższa historia, zapraszam na konsultację.

👉 Relacja z ojcem jest bardzo ważna w obszarze wszelkich życiowych osiągnięć. O tym też chętnie opowiem w trakcie konsultacji.

🙂 Parę słów o mnie

Pewnie interesuje Cię na ile możesz mi zaufać. Mówią, żeby dobrać właściwe okulary najlepiej iść do sprzedawcy, który nosi okulary. A kiedy potrzebujesz zrzucić trochę wagi, to idź do szczupłego dietetyka. W tym duchu, na terapię związku najlepiej wybrać się do terapeuty, który nie tylko ma odpowiednią wiedzę, ale jeszcze serio przepraktykował ją na własnym grzbiecie.

U mnie w skrócie było tak.. 

🙂 Ponieważ mój tata miał kiedyś problem z alkoholem, musiałem pobrać się z alkoholiczką i spędzić z nią kilka lat. Myślałem, że ratowanie jej to była moja misja, a tym czasem to mnie trzeba było ratować.

🙂 Ponieważ byłem niechcianym dzieckiem, jako dorosły wpadałem w amok spotykając kogokolwiek, kto mnie chciał.

🙂 I jeszcze zawsze usiłowałem na wszystkie sposoby udowadniać, że jestem potrzebny, że we wszystkim pomogę, wszystko załatwię, aż do głębokiej przesady w dawaniu się wykorzystywać. Do czasu, kiedy już nie dawałem rady już dłużej wytrzymać brania wszystkiego na moją głowę. No tak, moi rodzice się rozeszli, więc ja też musiałem to parę razy zrobić.

🙂 Byłby z tego niezły scenariusz na serial. Na pełną perypetii komedię pomyłek. Solidnie doświadczyłem tego, że perturbacje w życiu osobistym negatywnie wpływały na sprawy zawodowe. Wzloty i upadki kolejnych prowadzonych przeze mnie firm rujnowały moje poczucie własnej wartości i sensu życia.

❤️ Kiedy już przestałem wierzyć i byłem gotów całkiem się poddać, spotkałem miłość mojego życia. Tę prawdziwą Miłość, której przez całe życie tak szukałem. I wszystkie kawałki mojej życiowej układanki wskoczyły na swoje miejsce.

Ocena, na ile dobre są te rekomendacje należy już do Ciebie. Zapraszam na konsultację, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

 

Maciej Kasperski
Super związek

❗ Terapia związku

👉 Umiejętności budowania dobrego związku z życiowym partnerem nie uczą w szkole. Nie masz też możliwości odziedziczenia tej umiejętności poprzez geny, czy jakkolwiek inaczej. Dużo mogliby nauczyć rodzice, ale mało kto ma rodziców, którzy sami to faktycznie potrafią. W rezultacie wspaniałe, satysfakcjonujące związki nie zdarzają się często.

👉 Co więc należy zrobić?

Przede wszystkim zadbaj o swój własny rozwój, o ciągły wzrost i doskonalenie siebie. Zdobywaj wiedzę, rozwijaj umiejętności i eksploruj swój potencjał w różnych obszarach życia. Postaraj się być ciekawym, atrakcyjnym człowiekiem. Dbaj o zdrowie i dobre samopoczucie, ciesz się życiem i podnoś swoją energię. To doskonale zadziała zarówno kiedy rozglądasz się za partnerem do życia, jak i kiedy już go masz, ale Wasz związek potrzebuje wsparcia.

👉 To wsparcie znajdziesz też u mnie. Pomagam wzmocnić te cechy charakteru, które są konieczne do budowania wspaniałego związku. Pomagam też poradzić sobie w razie kryzysu. W tym zakresie opieram się na wielokrotnie sprawdzonej, skutecznej metodzie opartej na hipnoterapii oraz uczę efektywnego naprawiania związku i relacji przy użyciu ho’oponopono. Zapraszam na konsultację – link poniżej.

Co mówią klienci …

Testimonial AAC
Testimonial JM
Testimonial AU

Zapisz się na bezpłatną konsultację.

Zarezerwuj termin w poniższym formularzu:

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Co uzyskam dzięki terapii?

Podstawowe korzyści:

  • Wzmocnione poczucie własnej wartości
  • Wewnętrzny spokój, otwartość, uważność i percepcja
  • Stabilniejsze emocje
  • Wzmocnione umiejętności rozwiązywania problemów
  • Pozytywne nastawienie do innych
  • Wiedza na temat wzorców zachowań
  • Wiedza o typach osobowości
  • Lepsze rozumienie siebie i partnera
Od czego zacząć?

Zapisz się na bezpłatną konsultację.

W jej trakcie upewnisz się, czy stosowana przeze mnie metoda odpowiada Ci, w Twojej konkretnej syutacji.

Ile sesji potrzeba do osiągnięcia efektu?

To zależy od Twojej sytuacji. Po czterech sesjach mniej więcej raz w tygodniu napewno dostrzeżesz istotną zmianę.

Czy hipnoza na mnie zadziała?

Pierwsza sesja to zawsze jest nauka autohipnozy, a Twoim zadaniem przed kolejną sesją zawierającą już hipnoterapię jest samodzielne zrobienie kilku własnych sesji. Jeżeli zrobisz je dokładnie według instrukcji to doskonale przygotują Ciebie one do hipnozy i nie będzie problemu z jej działaniem.

Jaka jest skuteczność programu?

To też zależy od Twojej sytuacji i tego, czego oczekujesz. 

Jeżeli szukasz partnera do prawdziwego, dorosłego związku, to napewno nauczysz się przyciągać odpowiednie osoby.

Jeżeli potrzebujesz poradzić sobie z kryzysem w zwiąku, to program terapii pomoże Ci ustabilizować emocje, wzmocni Twoją psychikę, podniesie samoocenę i da podstawy do dobrych dla Ciebie decyzji i odpowiedniego działania.

Żeby wyjaśnić wszelkie szczegóły najlepiej zapisz się na konsultację. Zapraszam 🙂

Ocena serwisu:

4,5
4,5 gwiazdek na 5 możliwych (na podstawie 11 ocen)
Wspaniale64%
Bardzo dobrze27%
Średnio9%
Słabo0%
Okropnie0%

Nie czekaj dłużej.

Zacznij działać już teraz!

(c) Instytut Medeo - Medeo.pl | AMK Maciej Kasperski | Warszawa- online