Poczułem już znaczną zmianę po pierwszej sesji hipnoterapii. A po 3 sesjach wszystkie elementy mojej życiowej układanki wskoczyły na swoje miejsce!”

Hipnoterapia

Dowiedz się jak pomagamy:

🔹 w rozwiązywaniu problemów życia i biznesu

🔹 w przekraczaniu osobistych barier w biznesie

🔹 zyskaniu pewności siebie i skuteczności działania

🔹 radzeniu sobie ze stresem

🔹 z nadwagą

🔹 z problemami ze snem

🔹 a także z wyzwaniami życia osobistego

🔹 i wyzwaniami w biznesie

… bez niepotrzebnego tracenia czasu na przekonywanie się, że inne metody nie działają

Obejrzyj nagranie:

Chcesz poznać przygotowany specjalnie dla Ciebie i Twojej aktualnej sytuacji plan osiągnięcia pozytywnej zmiany już po 3 sesjach hipnoterapeutycznych? Zapisz się na bezpłatną sesję strategiczną!

Zacznij łatwo radzić sobie z problemami życia i biznesu, zyskaj pewność siebie i skuteczność działania, pozbądź się stresu, nadwagi, problemów ze snem i życiem osobistym

Jesteś przedsiębiorcą? Właścicielem lub managerem biznesu? Sportowcem, artystą, osobą aktywną, która często musi stawiać czoła wyzwaniom?

Czy zaskoczy Cię fakt, że pomagamy łatwo i szybko radzić sobie z problemami i wyzwaniami już w trakcie 3 sesji hipnoterapeutycznych?

Nie wierzysz?

Jasne! Gdybym nie znał tej metody też miałbym wątpliwości.

Robimy to łącząc nowoczesną hipnoterapię z nauką autohipnozy i kreowaniem synergii wspólnego działania. Metoda ta jest stosowana przez najbardziej zaawansowanych terapeutów i trenerów rozwoju na całym świecie. Daje ona efektywną transformację szybciej, niż bardziej tradycyjne metody.

Jak zacząć?

👉 Skoro zainteresowała Cię ta strona to jak sądzę, wiesz już coś na temat hipnozy i hipnoterapii. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to polecam artykuły Polskiego Instytutu Hipnozy TUTAJ.

👉 Bardzo ważna jest wstępna bezpłatna konsultacja, więc koniecznie zapisz się na nią. Przedstawisz mi swoją aktualną sytuację i co chcesz w niej zmienić. Na tej podstawie ustalimy plan działania. Nawet jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie podejmiemy od razu współpracy to obiecuję, że dzięki tej konsultacji zyskasz nowe spojrzenie na siebie i Twoje wyzwania.

👉 Ponieważ wszystkie obszary życia się przeplatają i wpływają na siebie ważne jest, żeby określić całościowy obraz sytuacji. Znajdź chwilę spokoju i zastanów się, jak siebie oceniasz w takich obszarach jak zdrowie i kondycja, relacje z bliskimi, kariera lub biznes, bezpieczeństwo i stan posiadania oraz Twój rozwój psychoduchowy. Jeżeli jeżeli w czymkolwiek napotkasz trudności nie przejmuj się, pomogę w trakcie konsultacji.

👉 Typowa sesja hipnoterapeutyczna trwa ok. 2-3 godziny. Pamiętaj, żeby się nie spóźnić. Jeżeli umówimy się u mnie w gabinecie zapewnię Ci spokojne i bezpieczne miejsce dla przebiegu procesu. Jeżeli umówimy się na terapię online, koniecznie zapewnij sobie ciche i odizolowane miejsce, gdzie możesz wygodnie się umieścić w półleżącej pozycji i gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał.

👉 Po sesji możesz przez jakiś czas integrować proces, więc warto mieć jeszcze czas dla siebie i się nie śpieszyć. Najlepiej jeżeli nie będziesz już mieć tego dnia nic ważnego, co wymagałoby Twojego zaangażowania. Jeżeli będziesz potem prowadzić samochód, to pamiętaj, żeby szczególnie zwiększyć koncentrację i ostrożność.

Co mówią klienci …

Testimonial AU
Testimonial JM
Testimonial AAC

Zapisz się na bezpłatną konsultację.

Zarezerwuj termin w poniższym formularzu:

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jak skuteczna jest hipnoterapia?

W celu ocenienia skuteczności hipnoterapii najlepiej ją porównać z innymi metodami psychoterapeutycznymi.

W roku 1970 Dr. Alfred A. Barrios w czasopiśmie branżowym Psychotherapy: Theory, Research and Practice opublikował pod tytułem „Hypnotherapy: A Reappraisal (Hipnoterapia: Ponowna ocena)” wyniki swoich badań w specjalistycznej literaturze naukowej. Badania obejmowały porównanie 1018 studiów i artykułów na temat hipnozy, 899 artykułów o psychoanalizie i 355 na temat terapii behawioralnej. W wyniku przedstawił on porównanie uśrednionego współczynnika uzdrowień w różnych metodach terapeutycznych.

Okazało się, że:

  • W klasycznej psychoterapii można oczekiwać 38% uzdrowień po 600 sesjach
  • W wyniku terapii behawioralnej należy oczekiwać 72% uzdrowień po 22 sesjach
  • W rezultacie hipnoterapii można spodziewać się 93% uzdrowień po 6 sesjach

Na podstawie tych wyników badań hipnoterapia zdecydowanie dystansuje inne metody.

Czy w terapii przeszkadza przyjmowanie leków lub picie alkoholu?

Przyjmowanie leków uspakajających, wyciszających, usypiających, pobudzających, a także picie alkoholu czy przyjmowanie substancji psychoaktywnych utrudnia kontakt z podświadomością, na którym opiera się hipnoterapia. W rezultacie hipnoterapia działa słabiej i wymaga więcej czasu.

Oczywiście hipnoterapia w stanie nawet lekkiego odurzenia alkoholowego lub narkotycznego nie tylko nie ma sensu, ale taki stan jest podstawowym przeciwwskazaniem. Zrób najpierw przerwę.

Jeżeli jednak jesteś w kryzysie i musisz pomagać sobie alkoholem, lub lekami żeby przetrwać – postaram się najpierw pomóc uspokoić sytuację, żeby potem przystąpić do właściwej terapii.

Czy podczas terapii wyłącza się świadomość?

Nie, nie wyłącza się. W czasie terapii, kontakt z podświadomością następuje kiedy jesteś w lekkim transie hipnotycznym. Przede wszystkim pracuję metodą konwersacyjną, która wymaga od Ciebie formułowania i wypowiadania słów. Ponieważ stan głębszego transu to utrudnia, to nie ma on sensu.

W lekkim transie masz jednocześnie poczucie rzeczywistego czasu i miejsca oraz obserwowania lub uczestniczenia w sytuacji, której obraz podsuwa Ci podświadomość. Jesteś jakby „tu i tam”. Najczęściej potem pamiętasz cały proces i po sesji integrujesz go, to znaczy układasz sobie wszystko w głowie na nowy sposób.

Choć to może być zaskakujące podczas sesji Ty kontrolujesz przebieg procesu. Ja jestem tylko przewodnikiem, pokazuję Ci drogę ale pójście nią należy do Ciebie. Jak nie chcesz to nie pójdziesz.

Wbrew rewelacjom pokazywanym w filmach sensacyjnych nie mogę Cię w toku terapii skłonić do zrobienia czegoś, czego nie chcesz. Jak tylko spróbuję narzucić Ci coś, co wykracza poza Twój system wartości, to wybudzisz się z transu i każesz mi się odwalić. Sprawdzone praktycznie 🙂

Czy są jakieś przeciwskania do hipnoterapii?

Hipnoterapia i ogólnie hipnoza jest przeciwwskazana dla osób chorych psychicznie, mających silną depresję, chorobę dwubiegunową lub padaczkę.

Jest także niewłaściwa dla osób niewidomych.

Ponieważ hipnoterapia prowadzi często do bardzo silnych emocji jest też ona niewskazana w ciąży, szczególnie w jej pierwszym okresie.

Przeciwwskazaniem jest też brak gotowości klienta do współpracy, to znaczy gdy do terapii skłonił czy nawet przyprowadził go ktoś inny, a on sam nie wykazuje zainteresowania i zaangażowania w proces. Każda hipnoza to jest autohipnoza, to znaczy że możesz liczyć na profesjonalne prowadzenie przez terapeutę, ale pójście za tym przewodnikiem należy do Ciebie.

O alkoholu jako przeciwwskazaniu dwa słowa wyżej.

Czy poddanie się hipnoterapii wymaga przygotowania lub specjalnych predyspozycji?

Żadne predyspozycje nie są potrzebne żeby skorzystać z hipnoterapii, chociaż są pewne rzeczy, które możesz zrobić, żeby skorzystać z niej jak najlepiej. Nie trzeba też się jakoś specjalnie przygotowywać do sesji, chociaż warto ubrać się na tyle luźno i komfortowo, żeby ułatwiło to relaks.

Na pewno pomoże terapii praktykowanie dowolnej techniki rozluźniania się, relaksu i pozbywania stresu, takiej jak joga, mindfulness, medytacja, sofrologia czy choćby słuchanie prowadzonej medytacji lub relaksujących nagrań. Oczywiście im dłuższa praktyka tym lepiej, ale nawet kilka dni wyciszania ułatwi wejście w trans podczas sesji.

Zdarzają się osoby o silnej potrzebie kontroli, którym właśnie z tego powodu trudno wejść w trans. Choć w takiej sytuacji potrzeba więcej czasu, profesjonalny terapeuta na pewno poradzi sobie i z taką sytuacją.

Ocena serwisu:

4,5
4,5 gwiazdek na 5 możliwych (na podstawie 11 ocen)
Wspaniale64%
Bardzo dobrze27%
Średnio9%
Słabo0%
Okropnie0%

Nie czekaj dłużej.

Zacznij działać już teraz!

(c) Instytut Medeo - Medeo.pl | AMK Maciej Kasperski | Warszawa- online