Ta prosta technika mentalna zwielokrotniła moje możliwości w ciągu 30 dni!”

Autohipnoza

Odkryj sekrety metody, która:

🔹 Podniesie Twoją energię

🔹 Wzmocni zdrowie i kondycję

🔹 Poprawi Twoje relacje

🔹 Zwiększy pewność siebie i skuteczność działania

🔹 Pomoże w realizacji zadań i projektów

🔹 Przyspieszy Twój rozwój

🔹 Odblokuje Twój potencjał

🔹 Ułatwi upragnione zmiany w życiu

❗ Czy wiesz, że masz podświadomość?

👉 Ze względu na decydującą rolę umysłu podświadomego w życiowych wyborach i podejmowaniu decyzji, szkolenia i treningi w obszarze rozwoju osobistego, tak samo jak zwykły coaching i konsulting, które działają praktycznie tylko w obszarze świadomym – są mało skuteczne.

👉 W celu wywołania rzeczywistej zmiany konieczne jest zharmonizowanie blokad w obszarze mentalnym, emocjonalnym i fizycznym oraz nawiązanie prawdziwej współpracy z podświadomością.

👉 Nauczana przez nas prosta metoda autohipnozy  uruchamia ogromne zasoby osobistych możliwości w dotychczas nie eksploatowanych obszarach.

Jak to działa – przykłady z życia i praktyki

Klientka – zainteresowana zwiększeniem dochodów

Zajmowała się drobnymi usługami z obszaru kosmetyki, wykonywanymi u klientek. Miała kilka klientek tygodniowo, chciała zwiększyć tę liczbę do kilkunastu. Na pierwszej sesji szczegółowo omówiliśmy metodę i sposób praktykowania autohipnozy oraz dokładnie uzgodniliśmy definiowanie celów. Na kolejnej sesji tydzień później okazało się, że jej kalendarz z zapisanymi wizytami u klientek zapełnił się na dwa tygodnie do przodu.

Klientka – poszukująca nowego, dobrego związku

Uzgodniliśmy prosty cel obejmujący poznanie wartościowego mężczyzny i zbudowanie prawdziwego, satysfakcjonującego związku. Dwa tygodnie po zakończeniu cyklu 4 sesji hipnoterapii uzupełnianych intensywnymi własnymi sesjami autohipnozy miała już nowego, partnera i bardzo obiecująco rozwijający się związek.

Klient – lider marketingu sieciowego

Zainteresowany zwiększeniem dynamiki biznesu, czy raczej uruchomieniem jej od nowa. Po jakichś obiecujących wstępnie osiągnięciach budowa struktury uktnęła w martwym punkcie, więcej osób wypadało z jego struktury niż do niej przychodziło, a dochody spadały. Uzgodniliśmy programowanie na przyciąganie nowych wartościowych osób o wysokim potencjale przywódczym, które szukały dodatkowych źródeł dochodu i były zainteresowane sprawdzonym sposobem działania. Przed końcem drugiego miesiąca po zakończeniu pakietu hipnoterapii i autohipnozy w strukturze klienta pojawila się znacząca grupa nowych osób o wysokiej motywacji i entuzjazmie do pracy. Dochody lidera zaczęły wzrastać.

Klientka – wysokiego szczebla manager w grupie przemysłowej

Zainteresowana znalezieniem skutecznego sposobu i energii potrzebnej do przejścia na własny biznes. Później okazało się, że około 2 miesiące przed konsultacją nieoczekiwanie i szybko znacznie wzrosła jej waga – o kilkanaście kilogramów. Na podstawie nauki autohipnozy ukierunkowanej na założenie własnego biznesu sama wdrożyła programowanie się na zrzucenie wagi. 80% nadwyżki spadło w ciągu 2 pierwszych miesięcy, a reszta w ciągu 2 następnych. Bez diety, bez głodzenia się, bez siłowni.

Klient – doradca finansowy

Problem z wypaleniem zawodowym i niskimi dochodami, trudności w zbudowaniu sensownego związku. W toku terapii okazało się, że przyczyną jest trauma utraty rodziców w historii karmicznej. W wyniku autohipnozy i przepracowania traumy, po kilku miesiącach zdecydowane odbicie na polu zawodowym, bardzo satysfakcjonujące wakacje i nowa, dobrze zapowiadająca się relacja.

Moje własne doświadczenie

Całkiem niedawno krytyczne spojrzenie na siebie doprowadziło mnie do wniosku, że ważę trochę za dużo. Zaraz po bardzo lekkim śniadaniu postanowiłem, że zamiast zrobić zakupy jedzenia przestanę na trochę jeść. Tak z marszu, bez planowania, bez przygotowania, przez 7 dni nic nie jadłem, tylko piłem wodę i herbatki. No i programowałem się na dobre sampoczucie i energię do działania. W rezultacie nie czułem ani głodu ani braku energii. Jedyne, czego mi brakowało, to rytuału jedzenia, to znaczy przygotowywania, siadania do stołu, ruszania szczęką. Czułem się świetnie, 7 dnia wsiadłem na rower i objechałem dookoła pobliski las – kilkanaście kilometrów, trzymając ok. 20 km/godz. A, żeby to było jasne, od kilku lat nie używam żadnych suplementów, tylko praktykuję na sobie różne sposoby pracy z własną podświadomocią. W czasie tego tygodnia zgubiłem jakieś 5 kg.

Jakie czynniki mogą blokować Twoje życie i rozwój?

👉 W większości przypadków pochodzą one z takich obszarów, jak:

 • Twoja historia życia
 • Przebieg i okoliczności porodu
 • Okres prenatalny
 • Historia rodziny i karma duszy
 • Archetypy
 • Relacje
 • Energia domu i miejsca

Podczas konsultacji przeanalizujemy te czynniki w Twojej konkretnej sytuacji i omówimy sposób na ograniczenie lub zlikwidowanie ich wpływu.

 

👉 Pozwoli to na uwolnienie Twojego potencjału i otwarcie zdolności do kreacji upragnionych rezultatów. Już na pierwszej sesji otrzymasz szczegółowe wskazówki o tym, jak:

 • Zorganizować czas i miejsce na sesję autohipnozy
 • Zapisać niezbędne zdania techniczne i zdanie robocze
 • Wejść w autohipnozę
 • Zastosować alternatywną zaawansowaną metodę wejścia w autohipnozę
 • Pogłębić trans i poradzić sobie z natrętnymi myślami
 • Wyjść z transu i zakończyć sesję

👉 Przez cały czas programu, między konsultacjami pozostajemy w kontakcie, żeby zapewnić jak najlepsze efekty jego działania.

Co mówią klienci …

Testimonial AAC
Testimonial JM
Testimonial AU

Zapisz się na bezpłatną konsultację.

Zarezerwuj termin w poniższym formularzu:

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Co uzyskam dzięki programowi?

Podstawowe korzyści:

 • Ogólna równowaga i energia do działania
 • Dobre samopoczucie i zdrowie
 • Wewnętrzny spokój, otwartość, uważność i percepcja
 • Wzmocnione umiejętności rozwiązywania problemów
 • Pozytywne nastawienie do innych
 • Wzmocnione poczucie własnej wartości
 • Lepszy sen, wyrównane emocje i zaufanie do siebie
 • Wiedzę o twoich blokadach energetycznych i sposobach ich harmonizacji
 • Rozwój
Jak zacząć program pracy z autohipnozą?

Już na pierszej sesji otrzymasz kompletne szkolenie z autohipnozy oraz książkę (ebook) zawierającą szczegółowe wskazówki. Zaraz po tej sesji, lub tego samego dnia wieczorem możesz działać

Jak często należy robić sesję autohipnozy?

Warto nawet codziennie, ale 3 razy w tygodniu jest dobrym, optymalnym planem. Tę samo intecję należy powtórzyć 2-3 razy, potem działać z następną

Czy do autohipnozy muszę się przygotować?

Przed sesją należy unikać alkoholu, kawy i innych środków pobudzających. Jeżeli bierzesz jakiekolwiek leki wyciszające to warto je odstawić, jeżeli tylko możesz.

Skuteczna sesja wymaga zorganizowania sobie takiego miejsca, w którym:

 • wyizolujesz się od otoczenia, nikt nie będzie Ci przeszkadzał
 • jest w nim cicho. Jeżeli za oknem może coś hałasować, to zamknij okno

I już możesz działać.

 

Jaka jest skuteczność autohipnozy?

Można nazwać ją tajną bronią. Jest ona bardzo skuteczna, ale muisz ją robić z pełnym przekonaniem i zaufaniem do procesu.

Bardzo słabo działa robienie authipnozy na próbę, na zasadzie „zobaczę jak działa”. 

Szczególnie skuteczne jest połączenie authipnozy z hipnoterapią prowadzoną przez terapeutę. Występuje wtedy silna synergia działania obu metod.

Ocena serwisu:

4,5
Rated 4,5 out of 5
4,5 gwiazdek na 5 możliwych (na podstawie 11 ocen)
Wspaniale64%
Bardzo dobrze27%
Średnio9%
Słabo0%
Okropnie0%

Nie czekaj dłużej.

Zacznij działać już teraz!

(c) Instytut Medeo - Medeo.pl | AMK Maciej Kasperski | Warszawa- online