Zaznacz stronę

Zespół Instytutu Medeo

Monika Maria Brożek

Monika Maria Brożek

Terapeuta, trener

Lifecoach, terapeutka traum i relacji. Autorka terapii opartej na technikach transformacji programów podświadomości, która łączy w sobie m.in.:

 • Reference Point Therapy, Theta Healing, Peak States
 • Spiritual Response Therapy, Medycynę Wielowymiarową, Ho’oponopono i Channeling
 • Psychobiologię
 • PSYCH-K®
 • oraz własną praktykę przy wykorzystaniu Time Waver®

Specjalizacje:

 • Kompensowanie blokad emocjonalnych, mentalnych, prenatalnych, historii rodziny, pamięci komórkowej i wpływów otoczenia
 • Rozwiązywanie problemów osobistych i życiowych
 • Wspieranie rozwoju osobistego
Więcej o mnie znajdziesz niżej.
Maciej Kasperski

Maciej Kasperski

Konsultant, terapeuta

Konsultant, rzeczoznawca i doradca biznesu

 • Trener rozwoju osobistego
 • Konsultant i mentor biznesu
 • Certyfikowany hipnoterapeuta
 • Członek Polskiego Instytutu Hipnozy
 • Członek The International Association of Professional Conversational Hypnotists
 • Konsultant TimeWaver®
 • Facylitator PSYCH-K®

Specjalizacje:

 • Strategie prowadzenia biznesu
 • Strategie optymalizacji ryzyka
 • Coaching managerski i kariery
 • Rozwój osobisty
 • Terapia/konsulting w regresji i progresji

Monika Maria Brożek – o mnie więcej i od serca

Od dziecka wydawało mi się, że dysponuję jakimś szczególnym darem rozumienia i pomagania innym. Miałam doskonały kontakt z rówieśnikami i dorosłymi, a kiedy sama dorosłam, to praktycznie ze wszystkimi. Odnosiłam wrażenie, że osoby te dobrze się czuły znajdując u mnie zrozumienie, a już samo dzielenie się ze mną swoimi przeżyciami pomagało im lepiej sobie radzić z przeszłością i bieżącymi problemami.

Kiedy miałam 27 lat znajomi namówili mnie na spotkanie z bioenergoterapeutą i uzdrowicielem ze Lwowa. Miałam niesamowite szczęście, ponieważ on praktycznie uratował moją zagrożoną ciążę. Był wyjątkowym człowiekiem, byłam pod jego ogromnym wrażeniem i opowiadałam o nim wszystkim znajomym. W rezultacie tego wielu z nich skorzystało z jego pomocy w trudnych problemach związanych ze zdrowiem.

Były to niesamowite wydarzenia, dzięki którym wręcz namacalnie przekonałam się o istnieniu świata większego i bardziej złożonego, niż ten który widzimy. Żeby lepiej ten świat poznać dużo czytałam i chodziłam na targi ezoteryczne. Niektóre ze spotykanych tam osób widziały we mnie jakieś szczególne zdolności i radziły, żeby je rozwijać, ale myślałam, że do tego trzeba być kimś poważnym, starym i świętym, co zupełnie nie było w moim stylu.

W końcu jednak zabrałam się do nauki. Odbyłam 4-letnim kurs medycyny chińskiej, szkolenia z Ho’oponopono, z metody Bronnikowa, Spiritual Response Therapy i Matrycy Energetycznej, Studium Bioterapii i szkolenie z Medycyny Wielowymiarowej. Dzięki tym szkoleniom zaczęłam też pomagać innym i zdobywać praktykę terapeutyczną.

Kiedy sama stanęłam w obliczu poważnych problemów osobistych ogromną pomocą okazała się dla mnie właśnie Reference Point Therapy. Najpierw sama byłam pacjentką, potem przeszłam dalsze zaawansowane szkolenie, zostałam asystentką mojej terapeutki i nauczycielki, a następnie zaczęłam pracować z własnymi pacjentami.

Przyszedł czas, kiedy życie znowu zmusiło mnie, żeby zmobilizować wszystkie siły i zająć się sobą. Miałam poważny wypadek i długą rehabilitację. Trochę czasu musiało to zająć, ale na szczęście jakoś udało się mnie poskładać i wróciłam do terapii oraz dalszego podnoszenia umiejętności. Poznałam metody pracy z energiami i medycyną pola informacyjnego, dzięki czemu włączyłam do prowadzonych terapii najnowocześniejsze metody z obszaru fizyki kwantowej.

Każdy z nas w czasie tego krótkiego pobytu tu na Ziemi, ma jakieś ważne zadanie do wypełnienia, swoją życiową misję. Moją misją jest pomaganie osobom stającym w obliczu życiowych wyzwań w radzeniu sobie z nimi, w lepszym, bogatszym życiu i nadawaniu życiu sensu, poprzez transformację negatywnych programów w podświadomości i podnoszenie osobistej energii.

Maciej Kasperski – o mnie więcej i osobiście

Jestem praktykiem biznesu i rozwiązywania problemów. Konsultantem, doradcą, rzeczoznawcą, inżynierem – projektantem systemów informatycznych oraz praktykiem marketingu i zarządzania. Specjalizuję się w zastosowaniach pracy z podświadomością, energiami i polem informacyjnym do wspomagania rozwoju osobistego, kariery i biznesu.

W wolnym czasie kocham psy, narty i żagle.

Biznesem zacząłem zajmować się zaraz po ukończeniu studiów, jednocześnie pracując jako dziennikarz. Dwa lata później miałem szybko rozwijającą się własną firmę handlową, która błyskawicznie rosła i zwiększała obroty. Jednak nieoczekiwana zmiana kursu walut i bardzo poważny wypadek, który wyłączył mnie z życia na kilka miesięcy, spowodowały utratę firmy, ogromne długi i kłopoty.

Pozostało mi cieszyć się, że przeżyłem.

Powoli wracając do zdrowia uruchamiam od zera małą firmę konsultingową, piszę programy, projektuję systemy i jakoś sobie radzę z długami.

Dołączam do wielkiej światowej firmy marketingowej i buduję strukturę, w której są najpierw setki, a potem tysiące partnerów. Zapewnia to coraz lepsze dochody i pozwala mi na coraz dalsze podróże po świecie. Jednocześnie, dzięki praktycznej pracy z rosnącymi zespołami bardzo dużo uczę się o zakamarkach osobowości i zawiłościach emocji, co pozwala na coraz efektywniejsze pomaganie w rozwoju innym.

Jakiś czas później podejmuję pracę jako rzeczoznawca w agencji Lloyd’s, a niedługo potem, po rozstaniu z agencją nawiązuję współpracę z wielką światową siecią świadczącą usługi dla towarzystw ubezpieczeniowych. Przez kilkanaście lat najpierw sam, potem z rosnącym zespołem pracowników opracowuję najpierw dziesiątki, potem setki i tysiące zleceń od ubezpieczycieli i brokerów z całego świata, które często były tak złożone, że wymagały miesięcy pracy. Ich łączna ilość przekroczyła 10.000. Ich skutkiem w bardzo wielu przypadkach było uratowanie pokaźnych kwot dla zleceniodawców i jednoczesne znalezienie rozwiązań poważnych problemów ich klientów.

Poszukując szkoleń pozwalających na dalszy rozwój trafiam na Harva T. Ekera i biorę udział praktycznie we wszystkich szkoleniach i treningach, jakie oferuje jego szkoła. Uczę się także hipnozy, zostaję hipnoterapeutą, poznaję pracę z energiami i polem informacyjnym. Praktyka w tych obszarach pozwala mi na wdrożenie nowoczesnych, wielowymiarowych metod diagnostyki, konsultingu i doradztwa.

Moja misja to pomaganie osobom aktywnym i przedsiębiorczym w zwiększaniu potencjału i wychodzeniu poza własne ograniczenia, poprzez transformację blokujących programów w podświadomości i harmonizację energii. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że to, jak dużo dobrego robimy dla innych, jest najlepszą miarą wartości życia.

(c) Medeo.pl | Monika Maria Brożek, Maciej Kasperski | Waszawa - Kraków