Innowacja w odchudzaniu

Poznaj unikalną książkę „Jak skutecznie się odchudzić w 3 prostych krokach przez programowanie umysłu”, która daje nowe spojrzenie na harmonizację wagi ciała.

Wszystko zaczyna się w głowie. Odchudzanie też! Naucz się 3 prostych metod pracy z umysłem i wykorzystaj jego moc do odzyskania zdrowej, upragnionej wagi ciała.

Cena:

37,00 

Cena w promocji ograniczonej czasowo
Dotyczy e-booka – wersji elektronicznej – do ściągnięcia natychmiast po zakupie. Format PDF z czcionką w wielkości ułatwiającej czytanie na dowolnym urządzeniu, w tym na smartfonie.

Jak skutecznie się odchudzić

Co znajdziesz w książce

^

Wiedzę o tym, dlaczego trudno jest schudnąć

oraz o wpływie podświadomych programów na twoją kondycję i wagę ciała

^

Poznasz jak wielkie są twoje ukryte możliwości

oraz jak nauczyć się z nich korzystać

^

Metodę samodzielnego programowania osiągania celów przez autohipnozę

wraz ze szczegółową receptą krok po kroku jak przeprowadzić własną sesję oraz dokładnymi wskazówkami jak wyznaczać cele

^

Sposób porozumienia się z własnym ciałem

przy wykorzystaniu praktyki Ho’oponopono, wraz ze szczegółową receptą jak samodzielnie przeprowadzić sesję

^

Prosty sposób na wybór właściwego jedzenia

oraz wskazówki jak wszystko razem działa w połączeniu z autohipnozą i dbaniem o relację z ciałem

Sekretem skutecznej zmiany jest koncentracja całej twojej energii nie na walce z przeszłością, tylko na zbudowaniu nowego

Spis treści

^

1. O czym przeczytasz w tej książce

i dla kogo ona jest przeznaczona

^

2. Twój drugi „ja”

czyli dlaczego diety i ćwiczenia tak słabo działają

^

3. Krok 1. Zaprogramuj swój umysł

Twoje ogromne ukryte możliwości i jak się nimi posłużyć

^

4. Krok 2. Zbuduj relację z ciałem

Pokochaj twojego największego sojusznika

^

5. Krok 3. Jedz to co trzeba i nie jedz tego, czego nie trzeba

Naucz się mądrze wybierać

^

6. Co robić, gdy zmiana postępuje zby wolno

Poznaj sopsób na ominięcie na ominięcie nieoczekiwanych przeszkód

Przejrzyj treść pierwszego rozdziału

wskazówka

Rozdział 1

O czym przeczytasz w tej książce

Znajdziesz tu proste wskazówki w jaki sposób skutecznie zaprogramować swój umysł w celu osiągnięcia zdrowej, prawidłowej wagi i harmonijnej sylwetki.

[…]

Niezależnie od tego, co skłoniło cię do zajęcia się wagą i kondycją, ta książka na pewno bardzo ci pomoże. Jeżeli nie masz jeszcze własnych doświadczeń z odchudzaniem, to zyskasz doskonałe wskazówki jak dobrze zacząć i co robić, żeby to było możliwie szybkie i łatwe.

Jeżeli jesteś weteranem walki o harmonię własnego ciała i coraz bardziej wierzysz, że chyba już nic nie pomoże, wiedza zawarte w tej książce pomoże ci uwierzyć w siebie i wszystko zmienić.

A jeżeli zajmujesz się zawodowo pomaganiem innym w radzeniu sobie z wagą ciała i kondycją, znajdziesz tu innowacyjną metodę poszerzenia i wzmocnienia swojego warsztatu.

Co zyskasz dzięki lekturze? Przede wszystkim umiejętność pracy z umysłem. Oczywiście samo przeczytanie tej książki to mało, ale kiedy w ślad za zdobywaną wiedzą będziesz postępować według przedstawionych w niej wskazówek, spowoduje to przeprogramowanie twojego umysłu na nowe tory. W konsekwencji wielokrotnie łatwiej, a nawet automatycznie będziesz wybierać prawidłowy sposób jedzenia, a niezbędna do tego zmiana nawyków będzie znacznie łatwiejsza.

Przedstawione tutaj techniki doskonale sprawdzają się w odchudzaniu, ale nie jest to ich jedyne zastosowanie. Pomagają one na różne sposoby mieć więcej spełnienia i radości w życiu. Jest tylko jeden warunek: musisz wiedzieć czego chcesz i musi to być dla ciebie ważne.

Jeżeli właśnie jest to prawidłowa, zdrowa waga ciała i harmonijna sylwetka, to właśnie ruszasz właściwą drogą. Składają się na nią trzy proste kroki, których połączenie poszerzy tę drogę do autostrady.

 

Rozdziałów

Stron

Cena:

37,00 

O autorze

Maciej Kasperski

Maciej Kasperski

Hipnoterapeuta certyfikowany w Polsce i na rynku międzynarodowym. Konsultant i doradca biznesu, trener rozwoju osobistego. Członek Polskiego Instytutu Hipnozy i The International Association of Professional Conversational Hypnotists.

Ponadto konsultant i terapeuta TimeWaver®, Facylitator PSYCH-K®, Certyfikowany praktyk WildFit i Ho’oponopono. Specjalizuje się w uwalnianiu potencjału w rozwoju osobistym i biznesie, terapii bezsenności oraz harmonizacji wagi ciała przy wykorzystaniu zaawansowanych metod pracy z podświadomością.

W czasie wolnym pasjonuje się nartami i żeglarstwem.

(c) Instytut Medeo - Medeo.pl | AMK Maciej Kasperski | Warszawa - Online