Ten program oparty na technikach kwantowych zwielokrotnił moje możliwości w ciągu 30 dni!”

Coaching i Konsulting Kwantowy

 

👉 Odkryj sekrety metody, która:

❗ Podniesie Twoją energię

❗ Wzmocni zdrowie i kondycję

❗ Poprawi Twoje relacje

❗ Zwiększy pewność siebie i skuteczność działania

❗ Zapewni realizację własnych projektów

❗ Przyspieszy Twój rozwój

👉 Stosujemy techniki kwantowe i medycynę pola informacyjnego do harmonizacji negatywnych programów podświadomości i blokad energetycznych

👉 Korzystamy z urządzenia TimeWaver Med

👉 Uczymy posługiwania się Healy

Najwocześniejsza technologia dla Ciebie!

Pakiety coachingowe

Analiza energii i konsultacja

Podstawowy pakiet diagnostyki energii oraz konsultacja wyników wraz z rekomencacjami

Rozwiń szczegóły
 • Diagnostyka energii 7 głównych czakr oraz przyczyn jej zakłóceń
 • Diagnostyka 12 głównych meridianów oraz zasadniczych przyczyn zakłóceń przepływu energii w nich
 • Diagnostyka energii organów i systemów ciała oraz przyczyn jej zakłóceń
 • Omówienie wyników i rekomendacji w czasie 30 – 90 min.
 • Wyniki diagnostyki przesyłamy e-mailem lub przez FB Messenger, WhatsApp lub Zoom

Cena:

400,00 zł

Coaching/konsulting VIP

30-dniowy pakiet obejmujący analizę energii, harmonizację 1-3 relacji oraz oraz wsparcie 1-3 projektów. Diagnostyka i harmonizacja energii czakr, meridianów oraz organów i systemów ciała, cotygodniowe konsultacje i uaktualnianie programów.

Rozwiń szczegóły
 • Diagnostyka energii 7 głównych czakr oraz przyczyn jej zakłóceń, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • Diagnostyka 12 głównych meridianów oraz zasadniczych przyczyn zakłóceń przepływu energii w nich, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • Diagnostyka energii organów i systemów ciała oraz przyczyn jej zakłóceń, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • 4 konsultacje po 1-2 godz., raz w tygodniu online przez Zoom lub na miejscu, w razie potrzeby z elementami hipnoterapii
 • Diagnostyka i harmonizacja 3 wybranych zadań lub projektów coachingowych, z takich obszarów jak zdrowie i kondycja, praca-kariera lub biznes, pieniądze i majątek oraz rozwój osobisty i psychoduchowy
 • Analiza i harmonizacja 3 najważniejszych relacji
 • Uaktualnianie programów harmonizujących
 • Realizacja programów harmonizacji przez 30 dni
 • Wyniki diagnostyki po jej przeprowadzeniu oraz na koniec harmonizacji – przesyłamy e-mailem, przez FB Messenger, WharsApp lub Zoom

Cena:

1350,00 zł

Coaching/konsulting BUSINESS

30-dniowy pakiet analizy i harmonizacji energii osobistych i biznesu. Harmonizacja 3-5 relacji oraz 3-5 projektów. Diagnostyka i harmonizacja energii czakr, meridianów oraz organów i systemów ciała, cotygodniowe konsultacje i konsulting oraz uaktualnianie programów

Rozwiń szczegóły
 • Diagnostyka energii 7 głównych czakr oraz przyczyn jej zakłóceń, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • Diagnostyka 12 głównych meridianów oraz zasadniczych przyczyn zakłóceń przepływu energii w nich, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • Diagnostyka energii organów i systemów ciała oraz przyczyn jej zakłóceń, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • 4 konsultacje po 1-2 godz., raz w tygodniu online przez Zoom lub na miejscu
 • Diagnostyka i harmonizacja 3-5 wybranych zadań lub projektów coachingowych, z takich obszarów jak strategia i efektywność biznesu, zdrowie i kondycja, pieniądze i majątek, oraz rozwój osobisty i biznesu
 • Analiza i harmonizacja 3-5 najważniejszych relacji osobistych lub w biznesie
 • Analiza i harmonizacja energii firmy lub projektu w 5 modelach energetycznych
 • Uaktualnianie programów harmonizujących
 • Realizacja programów harmonizacji przez 30 dni
 • Wyniki diagnostyki po jej przeprowadzeniu oraz na koniec harmonizacji – przesyłamy e-mailem, przez FB Messeneger, WhatsApp lub Zoom

Cena:

2700,00 zł

❗ Dodatkowy BONUS: Do każdego pakietu VIP i BUSINESS dodajemy ZA DARMO trening programowania siebie na realizację celów przez autohipnozę i samodzielną pracę z emocjami o wartości 220,00 zł.

❗ Każdy pakiet jest realizowany w formie terapii/coachingu/konsultingu energetycznego przez Zoom, bez wychodzenia z domu, bez straty czasu na dojazd i bez kontaktu fizycznego, chyba że bardziej odpowiada Ci wizyta na miejscu. Dzięki programowi zyskujesz energię do działania, redukcję stresu i zwiększasz swój potencjał w wybranym obszarze lub w realizacji zadania czy projektu.

❗ Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że oferowany przez nas coaching na 100% podniesie Twoją energię i efektywność działania. Jeżeli jednak w ciągu 3 miesięcy od zakończenia programu uznasz, że nie przyniósł on żadnych skutków, otrzymasz drugi pakiet analiz, konsultacji i programów harmonizujących za darmo.

Gwarancja satysfakcji

❗ Czy wiesz, że masz podświadomość?

👉 Ze względu na decydującą rolę umysłu podświadomego w życiowych wyborach i podejmowaniu decyzji, szkolenia i treningi w obszarze rozwoju osobistego, tak samo jak zwykły coaching i konsulting, które działają praktycznie tylko w obszarze świadomym są mało skuteczne.

👉 W celu wywołania rzeczywistej zmiany konieczne jest zharmonizowanie blokad w obszarze mentalnym, emocjonalnym i fizycznym oraz nawiązanie prawdziwej współpracy z podświadomością.

👉 Nasz coaching zorientowany na harmonizacje w polu informacyjnym i współpracę z umysłem podświadomym, uruchamia ogromne zasoby osobistych możliwości w dotychczas nie eksploatowanych obszarach.

Poznaj innowacyjny, wyjątkowy

Coaching i Konsulting Kwantowy

W ciągu 30 dni podniesiemy Twoją energię, zharmonizujemy blokady, uwolnimy osobisty potencjał oraz nauczymy Cię samodzielnej techniki wspomagania dalszego rozwoju i realizacji zamierzeń.

Jak to działa – przykłady z życia i praktyki

Klientka – zainteresowana poprawieniem relacji z partnerem

Związek trwały, choć dość luźny – mieszkają i pracują w różnych miastach, widują się dość często, ale na stałe nie mieszkają ze sobą. Od około dwóch lat coraz bardziej kłócili się, wręcz walczyli ze sobą o wszystko. W wyniku analizy okazało się, że podświadome dysharmonie w ich wzajemnych relacjach są tak silne, że dla obydwojga najlepszym rozwiązaniem będzie rozstanie i zbudowanie bardziej konstruktywnych relacji z innymi partnerami. Wtedy klientka oświadczyła, że jest w trzecim miesiącu ciąży – spodziewają się dziecka wobec czego jest gotowa na wszystko, żeby jakoś odbudować ten związek. Ze względu na rozmiar problemu z obu stron trwało to długo, kilka miesięcy, ale urodziła im się super córeczka, są dobrymi rodzicami, wspierają siebie i szanują.

Klient – reżyser i producent sztuki teatralnej

przygotowywanej do wystawienia w Teatrze Wielkim w stolicy w jednym z krajów w Europie. Sztuka opowiada o trudnej relacji między dwiema kobietami. W czasie przygotowań i prób wyjątkowo zła okazała się współpraca z choreografem, czego skutkiem były niesnaski w całym zespole i zawalanie planu. W wyniku analizy okazało się, że był on wychowywany samotnie przez matkę, której trudna osobowość powodowała bezustanne konflikty w domu. Osobowość ta była bardzo podobna do charakteru jednej z dwóch głównych postaci w sztuce. Świadomie on zupełnie nie zdawał sobie z tego sprawy, ale podświadoma reakcja na bohaterkę sztuki powodowała, że sabotował on próby i przygotowania. Harmonizacja tych programów pozwoliła na premierę w terminie i powodzenie sztuki.

Klient – terapeuta i coach

od dwóch lat usiłujący przygotować i wdrożyć nowe szkolenie z nowym potencjalnym wspólnikiem. Z trudnych do określenia powodów projekt napotykał bezustannie piętrzące się trudności i przeszkody. W wyniku analizy okazało się, że podświadome dysharmonie w relacji między wspólnikami są tak silne, że projekt nie miał szansy realizacji. Klient bez żalu zrezygnował z projektu, tylko żałował, że nie zgłosił się do analizy dwa lata wcześniej, dzięki czemu mógłby oszczędzić mnóstwo czasu, wysiłku i pieniędzy.

Klient – doradca finansowy

Problem z wypaleniem zawodowym i niskimi dochodami, trudności w zbudowaniu sensownego związku. W wyniku analizy okazało się, że przyczyną jest trauma utraty rodziców w historii karmicznej. W wyniku harmonizacji i przepracowania traumy, po kilku miesiącach zdecydowane odbicie na polu zawodowym, bardzo satysfakcjonujące wakacje i nowa, dobrze zapowiadająca się relacja.

Moje własne doświadczenie

Całkiem niedawno krytyczne spojrzenie doprowadziło mnie do wniosku, że ważę trochę za dużo. Zaraz po bardzo lekkim śniadaniu postanowiłem, że zamiast zrobić zakupy jedzenia przestanę na trochę jeść. Tak z marszu, bez planowania, bez przygotowania, przez 7 dni nic nie jadłem, tylko piłem wodę i herbatki. Jedyne, czego mi brakowało, to rytuał jedzenia, to znaczy przygotowywanie, siadanie do stołu, ruszanie szczęką. Samopoczucie super, 7 dnia wsiadłem na rower i objechałem dookoła pobliski las – kilkanaście kilometrów, trzymając ok. 20 km/godz. A, żeby to było jasne, od kilku lat nie używam żadnych suplementów, tylko praktykuję techniki kwantowe na sobie. W czasie tego tygodnia zgubiłem jakieś 5 kg.

A jak jest z Tobą?

Czy odkryłeś już korzyści ze stosowania medycyny pola informacyjnego i technik kwantowych? Masz już pozytywne doświadczenia z medytacją, podnoszeniem własnej energii, uzdrawianiem kwantowym i programowaniem się na cele? Jeżeli tak, to z radością witamy w klubie.

Jeżeli jednak te techniki jeszcze nic konkretnego Ci nie dały, to nasza metodologia zapewni Ci łatwy i skuteczny start, niezależnie od tego na ile wydaje Ci się, że jesteś zbyt mało otwarty na pracę z podświadomością i że nie jest to dla Ciebie. Wiem, że w szkole tego nie uczą, ale tym bardziej masz szansę zyskać solidną przewagę.

Być może nowe wyzwania, obawa o własne bezpieczeństwo w czasie nieuniknionego kryzysu powoduje, że gubisz się w tym wszystkim i nie wiesz w co warto wierzyć. Na 100% potrzebujesz więc silnej psychiki, energii do działania i dysponowania pełnym osobistym potencjałem.

W celu harmonizacji energii posługujemy się unikalnym urządzeniem TimeWaver Med++, którego możliwości obejmują ograniczoną liczbę programów wykonywanych dla klientów.

To ważne, zarezerwuj sobie miejsce już teraz.

Parę słów o mnie

Kiedyś wielka międzynarodowa firma szukała kandydata na wysokiego szczebla managera. Ponieważ firmę czekała restrukturyzacja, wejście na trudny zagraniczny rynek i niemożliwe do przewidzenia trudności z wdrożeniem tam nowego produktu, kandydatowi oferowano bardzo wysokie 6-cyfrowe dochody i udziały w firmie, ale stawiano równie wysokie wymagania dotyczące radzenia sobie z nieoczekiwanymi, nierozpoznanymi trudnościami i zarządzaniem kryzysem. Było kilku kandydatów, z których każdy mógł wylegitymować się pasmem sukcesów w zarządzaniu i błyskotliwą karierą, ale wśród nich jeden kandydat dwa razy przeżył bankructwo firmy, po którym uratował biznes i przywrócił do efektywnego działania. I właśnie ten kandydat został wybrany decyzją najważniejszego szefa. Uznał on, że tylko ten jeden kandydat rzeczywiście udowodnił, że można mu ufać.

A ja praktycznie zawsze pracowałem na swoim. Już dwa lata po studiach dorobiłem się szybko rosnącej firmy o wielomilionowych obrotach, której byłem szefem i współwłaścicielem. Niestety jadąc na spotkanie z jednym z partnerów miałem paskudny wypadek. Z samochodu nic nie zostało, złamałem kręgosłup i przez kilka miesięcy byłem wyłączony z życia. Ale przeżyłem. W tym czasie firma zbankrutowała, a ja musiałem znaleźć nowy sposób na życie. Przez jakieś dwa lata pisałem programy komputerowe, po czym zaangażowałem się w dystrybucję produktów wielkiej amerykańskiej firmy. Przyniosło to sukcesy, pieniądze i podróże po świecie. Ale do czasu. Tym razem nie wytrzymało moje małżeństwo, w ślad za czym rozleciał się i biznes, który robiłem razem z żoną.

Zajęło mi kolejne trzy lata żeby zostać szefem własnego biura i jednocześnie wiceprezesem w wielkiej światowej korporacji. Dużo pracy, garnitury, krawaty, podróże po różnych krajach, wysokie dochody, rosnący ucisk w klatce piersiowej. Na szczęście przeszedł, kiedy zacząłem klika razy w roku jeździć na porządne wakacje. Ale nagle firma-centrala zmieniła strategię i okazało się, że nam tak bardzo nie po drodze, że w celu wyrzucenia nas z rynku zaczęli używać brudnych chwytów i twardych prawników. I znowu nie wytrzymało moje kolejne małżeństwo. I tym razem dałem radę jakoś z tego wyjść. Jeżeli rozglądasz się za kimś, kto umie odbijać się od dna, to jestem naprawdę dobrym przykładem.

No tak, ale  żeby odbić się od dna, trzeba na nie najpierw spaść. Zacząłem się w końcu zastanawiać, skąd bierze się u mnie ten życiowy roller-coaster wzlotów i upadków. Kilka lat pracy i mnóstwo pieniędzy kosztowało mnie nauczenie się pracy z podświadomością i energiami, poznanie sekretów ludzkiej natury, przyczyn jej zawiłości oraz ratowania z opresji siebie i innych. Mam pół ściany dyplomów i certyfikatów zdobytych w tym zakresie umiejętności.

Efektem ubocznym jest to, że od dawna na nic nie choruję, mam doskonałą kondycję i czuję się świetnie – znacznie lepiej niż dawniej. I to mimo, że mam więcej lat na karku, że nie ćwiczę na siłowni, ani nie używam żadnych witamin czy suplementów. Zero, serio.

Jak działa coaching kwantowy?

Fizycy kwantowi i filozofowie są zgodni co do tego, że świat ma więcej wymiarów niż te 3 (i czas), które widzimy. Gdzieś w tych wyższych wymiarach jest ogromna baza danych o tym co było, jest i będzie. Hindusi nazywają ją Kronikami Akaszy, C.G.Jung nazywał powszechną przestrzenią wspólnej nieświadomości, Stanislav Grof nazwał przestrzenią transpersonalną, Rupert Sheldrake polami morfogenetycznymi. Według Marcusa Schmieke to pole informacyjne. Można też je nazywać przyczynowym. Chcesz wiedzieć więcej, to sobie pogugluj.

Być może znasz Prawo powiązania: Jak na górze, tak i na dole; Jak na dole, tak i na górze. Otóż korzystając z praw fizyki kwantowej możemy odczytywać dane w polu informacyjnym (na górze), co daje niesamowite możliwości diagnostyczne w obszarze fizycznym (na dole).

Ale to nie wszystko – do pewnego możemy modyfikować te dane i odsyłać je do pola w celu wywoływania zmian w obszarze fizycznym. W ten sposób, na przykład, diagnozujemy i harmonizujemy przyczyny chorób, blokady energetyczne i podświadome programy sabotażu. To fantastyczne, ale to praktyka. 

TimeWaver Biz

Używamy do tego urządzenia TimeWaver Med. W jaki sposób łączy się on z polem informacyjnym? Jego konstrukcja opiera się na 4 czujnikach kwantowych, dwóch zawierających diodowy generator białego szumu, jednego zbudowanego na laserze i lustrze półprzepuszczalnym oraz jednego zawierającego zminiaturyzowane zwierciadła Kozyriewa.

Oprogramowanie TimeWavera obejmuje pokaźne bazy danych zawierające zapisy z dziedziny spirytualnej, karmiczno-systemowej, psychicznej, zastosowań częstotliwości, fizjologii, mikrobiologii, energii budynków i miejsc, biznesu i finansów, oraz wielu innych. W toku diagnostyki skanowane są zapisy w wybranych bazach danych i sprawdzana ich relewancja w odniesieniu do celu diagnostyki. Te zapisy, które wykazują relewancję poddawane są bardziej szczegółowej interpretacji.

Z wyników diagnostyki jest tworzony program harmonizujący, które wysyłany jest do pola informacyjnego w formie odpowiednio modyfikowanej fali elektromagnetycznej.

Diagnostyka i terapia kwantowa jest bardzo szybka. W typowej, zwykłej psychoterapii całkiem normalne jest chodzenie do terapeuty miesiącami, a nawet latami i często trudno zauważyć jakiś postęp. Kwantowa diagnostyka blokad obszarze emocjonalnym i mentalnym oraz ich przyczyn zajmuje kilka minut, a przygotowanie na tej podstawie dedykowanej harmonizacji tylko kolejne minuty. Jak szybko przyniesie ona skutki – to już zależy od konkretnego przypadku. Zdarza się, że tylko kilka dni. Fizyczne działanie terapii Healy jest natychmiastowe.

Może powiesz „To zbyt fantastyczne, żeby działało” …

Bądźmy szczerzy.

Bardzo ważnym czynnikiem działania harmonizacji jest Twoja intencja. Jeżeli nie zdecydujesz się i nie zaczniesz działać, to nie zadziała i nic się nie zmieni.

Ale możesz też zrobić ten krok, podnieść swoją energię i odporność, zyskać pewność siebie i energię do działania, oraz pozbyć się niepewności.

Popatrz: 96% użytkowników Healy – zminiaturyzowanej wersji TimeWavera potwierdza skuteczność jego działania. To znacznie więcej niż skuteczność zwykłych leków i terapii, nie mówiąc o suplementach.

Zapraszam, warto.

Jak to wygląda w praktyce?

👉 Podstawowym celem programu jest podniesienie Twojej energii i uwolnienie osobistego potencjału w celu realizacji wybranych zamierzeń i podniesienia jakości życia. Dotyczy to praktycznie każdego obszaru życia:

 • Zdrowie, prawidłowa waga i kondycja fizyczna
 • Związki, relacje osobiste i zawodowe, rodzina
 • Praca, kariera lub biznes
 • Dochody i majątek
 • Rozwój osobisty i psychoduchowy

👉 To unikalny program, dzięki któremu Twoje podświadome programy sabotażu oraz bloki emocjonalne i mentalne są harmonizowane, dzięki czemu uczysz się zmieniać siebie, innych i świat wiele razy szybciej niż tradycyjnymi metodami.

👉 Na początku Pakietu zrobimy diagnozę twoich podświadomych bloków i ich przyczyn, a także wdrażamy ich kwantową harmonizację. Analiza Twojej energii i realizacja programu harmonizacji energii odbywa się za pomocą urządzenia Time Waver Med. Pakiet obejmuje:

 • Sprawdzenie i harmonizacja energii w oparciu o model 7 czakr i odpowiadających im 7 sfer życia, a także meridianów ciała i możliwych przeszkód w przepływie energii
 • Sprawdzenie energii ciała i wsparcie dla zdrowia fizycznego
 • Opcjonalne sprawdzenie energii Twojego związku z partnerem życiowym lub inną osobą znaczącą w Twoim życiu. W przypadku jakiejkolwiek dysharmonii wdrażany jest program harmonizacji mający na celu wsparcie relacji lub pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących związku.
 • Przygotowanie i wdrożenie programów wspierających wybrane zadania lub projekty.

👉 Analizy i programy są przygotowywane przez trenera na podstawie Twoich podstawowych danych i zdjęcia oraz wywiadu. Programy są realizowane przez 30 dni (14 dni w pakiecie BASIC).

👉 Jakie czynniki mogą blokować Twoje życie i rozwój? W większości przypadków pochodzą one z takich obszarów, jak:

 • Twoja historia życia
 • Przebieg i okoliczności porodu
 • Okres prenatalny
 • Historia rodziny i karma duszy
 • Archetypy
 • Relacje
 • Energia domu i miejsca

Podczas konsultacji przeanalizujemy te czynniki na podstawie diagnostyki Twoich energii i omówimy ich harmonizację.

👉 Bardzo ważny jest Twój udział przez programowanie siebie na cel za pomocą autohipnozy i własne pracy z emocjami. Otrzymasz szczegółowe wskazówki o tym, jak:

 • Zorganizować czas i miejsce na sesję autohipnozy
 • Zapisać niezbędne zdania techniczne i zdanie robocze
 • Wejść w autohipnozę
 • Zastosować alternatywną zaawansowaną metodę wejścia w autohipnozę
 • Pogłębić trans i poradzić sobie z natrętnymi myślami
 • Wyjść z transu i zakończyć sesję

👉 Gdy tylko przećwiczysz autohipnozę, omówimy Twoje zamierzenia oraz przygotujemy programy TimeWaver Med harmonizujące realizację tych zamierzenia. Potem będziesz programować się na ich zrealizowanie, przy jednoczesnej harmonizacji tego samego przez TimeWaver Med. W ten sposób zapewnimy silną synergię energetyczną wspierającą realizację Twoich celów.

Przez cały czas programu, między konsultacjami pozostajemy w kontakcie, żeby zapewnić jak najlepsze efekty jego działania.

Jak zacząć?

👉 Od Ciebie potrzebujemy zamówienia oraz przekazania nam podstawowych danych i zdjęcia oraz rozmowy, a trakcie której uzgodnimy obszar działania. Wszystko online, bez wychodzenia z domu, chyba że bardziej odpowiada Ci wizyta na miejscu. Dane i zdjęcie służą do identyfikacji Twoich energii w polu.

Dalsze działanie należy do nas i obejmuje diagnostykę energii czakr, meridianów, ciała, a także przygotowanie programów harmonizacji. Potem kolejno przygotowujemy i wdrażamy programy dotyczące wybranych projektów i zadań.

👉 Wyniki analiz przesyłamy e-mailem, lub na Messenger albo WhatsApp. Dzięki nim poznasz przyczyny Twojego stanu fizycznego i ewentualnych blokad energetycznych, a nawet energetyczne aspekty sytuacji życiowej.

👉 Programy harmonizacyjne zawsze są indywidualnie przygotowywane dla Ciebie przez terapeutę na podstawie Twoich wyników diagnostycznych i następnie wykonywane przez 30 lub 14 dni, zależnie od wyboru pakietu.

👉 Na koniec otrzymasz od nas odczyt energii czakr, pokazujący jak wpłynął na nią pakiet przeprowadzonych harmonizacji.

Co mówią klienci …

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Co uzyskam dzięki programowi?

Podstawowe korzyści:

 • Ogólną równowaga i energia do działania
 • Dobre samopoczucie i zdrowie
 • Wewnętrzny spokój, otwartość, uważność i percepcja
 • Wzmocnione umiejętności rozwiązywania problemów
 • Pozytywne nastawienie do innych
 • Wzmocnione poczucie własnej wartości
 • Lepszy sen, wyrównane emocje i zaufanie do siebie
 • Wiedzę o twoich blokadach energetycznych i sposobach ich harmonizacji
 • Rozwój
W jaki sposób wykonywana jest analiza i harmonizacja?

Korzystamy z Medycyny Pola Informacyjnego i urządzenia TimeWaver Med++. Informacje o podstawach jego działania znajdziesz w artykule tutaj.

Cała procedura jest zdalna, bez wychodzenia z domu. Chyba, że wolisz wizytę na miejscu.

Jak działają poszczególne programy?

Informacje o energiach osobistych – energiach czakr i metodach ich harmonizacji znajdziesz w tym artykule.

O tym, co są meridiany, z czym wiąże się ich aktywność i jak prowadzimy ich harmonizację mówi ten artykuł.

Czego dotyczy skan organizmu i jak jest wykonywany dowiesz się z tego artykułu.

Przygotowanie i wdrażanie dedykowanych programów wspierających wybrane zadania i projekty chętnie pokażemy w praktyce.

Czy do programu muszę się przygotować? Co mam robić w trakcie jego działania?

Żadne specjalne przygotowanie nie jest potrzebne.

W trakcie działania programu unikaj większego wysiłku fizycznego, jedz zdrowo, pij więcej wody i odstaw alkohol, papierosy i inne używki.

Jaka jest skuteczność programu?

Programy są skuteczny, a stopień tej skuteczności jest indywidualny i zależy od Twojej otwartości na terapie alternatywne.

Efektywne i pozytywne oddziaływanie medycyny informacyjnej w zakresie zdrowia fizycznego i psychicznego oraz harmonizacji przyczyn jego zakłóceń jest wykazane praktycznie i dysponujemy długą listą bardzo dobrych rezultatów.

Pakiety coachingowe

Analiza energii i konsultacja

Podstawowy pakiet diagnostyki energii oraz konsultacja wyników wraz z rekomencacjami

Rozwiń szczegóły
 • Diagnostyka energii 7 głównych czakr oraz przyczyn jej zakłóceń
 • Diagnostyka 12 głównych meridianów oraz zasadniczych przyczyn zakłóceń przepływu energii w nich
 • Diagnostyka energii organów i systemów ciała oraz przyczyn jej zakłóceń
 • Omówienie wyników i rekomendacji w czasie 30 – 90 min.
 • Wyniki diagnostyki przesyłamy e-mailem lub przez FB Messenger, WhatsApp lub Zoom

Cena:

400,00 zł

Coaching/konsulting VIP

30-dniowy pakiet obejmujący analizę energii, harmonizację 1-3 relacji oraz oraz wsparcie 1-3 projektów. Diagnostyka i harmonizacja energii czakr, meridianów oraz organów i systemów ciała, cotygodniowe konsultacje i uaktualnianie programów.

Rozwiń szczegóły
 • Diagnostyka energii 7 głównych czakr oraz przyczyn jej zakłóceń, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • Diagnostyka 12 głównych meridianów oraz zasadniczych przyczyn zakłóceń przepływu energii w nich, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • Diagnostyka energii organów i systemów ciała oraz przyczyn jej zakłóceń, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • 4 konsultacje po 1-2 godz., raz w tygodniu online przez Zoom lub na miejscu, w razie potrzeby z elementami hipnoterapii
 • Diagnostyka i harmonizacja 3 wybranych zadań lub projektów coachingowych, z takich obszarów jak zdrowie i kondycja, praca-kariera lub biznes, pieniądze i majątek oraz rozwój osobisty i psychoduchowy
 • Analiza i harmonizacja 3 najważniejszych relacji
 • Uaktualnianie programów harmonizujących
 • Realizacja programów harmonizacji przez 30 dni
 • Wyniki diagnostyki po jej przeprowadzeniu oraz na koniec harmonizacji – przesyłamy e-mailem, przez FB Messenger, WharsApp lub Zoom

Cena:

1350,00 zł

Coaching/konsulting BUSINESS

30-dniowy pakiet analizy i harmonizacji energii osobistych i biznesu. Harmonizacja 3-5 relacji oraz 3-5 projektów. Diagnostyka i harmonizacja energii czakr, meridianów oraz organów i systemów ciała, cotygodniowe konsultacje i konsulting oraz uaktualnianie programów

Rozwiń szczegóły
 • Diagnostyka energii 7 głównych czakr oraz przyczyn jej zakłóceń, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • Diagnostyka 12 głównych meridianów oraz zasadniczych przyczyn zakłóceń przepływu energii w nich, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • Diagnostyka energii organów i systemów ciała oraz przyczyn jej zakłóceń, wraz z przygotowaniem harmonizacji
 • 4 konsultacje po 1-2 godz., raz w tygodniu online przez Zoom lub na miejscu
 • Diagnostyka i harmonizacja 3-5 wybranych zadań lub projektów coachingowych, z takich obszarów jak strategia i efektywność biznesu, zdrowie i kondycja, pieniądze i majątek, oraz rozwój osobisty i biznesu
 • Analiza i harmonizacja 3-5 najważniejszych relacji osobistych lub w biznesie
 • Analiza i harmonizacja energii firmy lub projektu w 5 modelach energetycznych
 • Uaktualnianie programów harmonizujących
 • Realizacja programów harmonizacji przez 30 dni
 • Wyniki diagnostyki po jej przeprowadzeniu oraz na koniec harmonizacji – przesyłamy e-mailem, przez FB Messeneger, WhatsApp lub Zoom

Cena:

2700,00 zł

❗ Dodatkowy BONUS: Do każdego pakietu VIP i BUSINESS dodajemy ZA DARMO trening programowania siebie na realizację celów przez autohipnozę i samodzielną pracę z emocjami o wartości 220,00 zł.

❗ Każdy pakiet jest realizowany w formie terapii/coachingu/konsultingu energetycznego przez Zoom, bez wychodzenia z domu, bez straty czasu na dojazd i bez kontaktu fizycznego, chyba że bardziej odpowiada Ci wizyta na miejscu. Dzięki programowi zyskujesz energię do działania, redukcję stresu i zwiększasz swój potencjał w wybranym obszarze lub w realizacji zadania czy projektu.

❗ Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że oferowany przez nas coaching na 100% podniesie Twoją energię i efektywność działania. Jeżeli jednak w ciągu 3 miesięcy od zakończenia programu uznasz, że nie przyniósł on żadnych skutków, otrzymasz drugi pakiet analiz, konsultacji i programów harmonizujących za darmo.

Gwarancja satysfakcji

Ocena serwisu:

4.6
Rated 4.6 out of 5
4.6 out of 5 stars (based on 7 reviews)
Excellent72%
Very good14%
Average14%
Poor0%
Terrible0%

Nie czekaj dłużej.

Zacznij działać już teraz!

Uwaga. Nauka i medycyna ortodoksyjna nie akceptują istnienia pól informacyjnych, ich ewentualnego znaczenia medycznego lub innego, systemów TimeWaver i ich zastosowań z powodu braku dowodów naukowych zgodnych ze standardami tej medycyny. Nie zmienia to faktu praktycznie wykazanego pozytywnego oddziaływania medycyny informacyjnej w zakresie zdrowia fizycznego i psychicznego oraz harmonizacji przyczyn ich zakłóceń.

(c) Instytut Medeo - Medeo.pl | Monika Maria Brożek, Maciej Kasperski | Waszawa - Kraków